Home nie działa iPhone

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Home nie działa iPhone

Home nie działa iPhone

Home nie działa w iPhonie

Home zepsuty iPhone

Home do naprawy iPhone
Home do wymiany iPhone

Nic tak nie denerwuje użytkowników iPhonów jak przycisk HOME, który powoli przestaje reagować. Choć z początku działa bez zarzutów, po kilku miesiącach można dostrzec, że przycisk HOME wymaga silniejszego lub nawet kilkukrotnego naciskania, żeby smartphone zareagował i odblokował ekran.

Niestety, jest to problem po stronie stricte technicznej i będzie on wymagał interwencji serwisu. Na całe szczęście, koszt naprawy przycisku HOME jest bardzo niski, a sam proces szybki.

W naszym serwisie wiemy, jak ważne jest posiadanie w pełni sprawnego, niezawodnego telefonu, w obecnych czasach. W końcu, jest często niezbędnym akcesorium w pracy, na uczelni czy po prostu - w codziennym życiu. Telefon pozwala nam się nie tylko kontaktować się z innymi, ale również sprawdzać niezbędne informacje jak prognozę pogody, wiadomości, maila, czy nawet serwisy społecznościowe. Pozwala nam być bliżej tego, co nas otacza.

Dlatego w naszym serwisie postaramy się jak najszybciej naprawić Państwa iPhone. Profesjonalni technicy zajmą się Waszym sprzętem z należytym szacunkiem. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu w centrum Warszawy, tuż obok metra ONZ bo na ulicy Miedzianej 16 lub do kontaktu poprzez mail albo telefon.

Naprawimy twojego iPhone i przeprowadzimy bezpłatną diagnozę!Home nie działa iPhone Home nie działa iPhone

Kontakt