Dotyk nie działa iPhone

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Dotyk nie działa iPhone

Nie działający dotyk w iPhone

iPhone nie działa w nim dotyk

Zepsuty dotyk iPhone

Do naprawy dotyk iPhone
Naprawię dotyk w iPhonie

Kiedy odblokowujesz swój telefon, z przerażeniem dostrzegasz że dotyk w twoim iPhonie nie działa mimo usilnych prób wywołania reakcji? Może to oznaczać niezwykle uprzykrzającą życie usterkę - nie działający dotyk w iPhonie.

Jest to problem stosunkowo częsty. Jednak w pierwszej kolejności upewnij się, że ekran nie jest zanieczyszczony lub mokry. Odłącz wszystkie akcesoria Lightning lub USB-C. Jeśli problem dalej występuje, zgłoś się do nas. Nasi specjaliści zajmą się twoim problemem. Przeprowadzą bezpłatną diagnozę, ustalą czym spowodowana jest usterka oraz zaproponują rozwiązanie problemu i naprawienie sprzętu.

Zajmiemy się tym tak szybko, jak jest to możliwe. Wiemy, jak ważne w naszych czasach jest posiadanie w pełni sprawnego telefonu. Smartfon jest naszym wiernym towarzyszem, nie tylko podczas kontaktowania się z bliskimi, sprawdzania istotnych informacji, ale również podczas pracy. W końcu dla wielu z nas - telefon jest niezbędnym akcesorium do spraw biznesowych. Jego brak może niektórym bardzo utrudnić życie. Mając to na uwadze, zespół wyszkolonych specjalistów z naszego serwisu zrobi wszystko, aby twój iPhone jak najszybciej był sprawny i zdatny do użytku.

Nasz salon mieści się w ścisłym centrum Warszawy, zapraszamy.Dotyk nie działa iPhone Dotyk nie działa iPhone

Kontakt