Aparat nie łapie ostrości/Focusuje iPhone

Zapraszamy!

Zadzwoń 798 598 798

lub napisz  mistrzowie@icloud.com

Aparat nie łapie ostrości/Focusuje iPhone

Aparat nie chce łapać ostrości/Focusuje iPhone

Aparat nie ma ostrości/Focusuje iPhone

Aparat nie pokazuje ostrości/Focusuje iPhone

Aparat bez ostrości/Focusuje iPhone
Aparat zepsuta ostrość iPhone/Focusuje iPhone

Kto z nas nie uwiecznia każdej wyjątkowej chwili w swoim życiu za pomocą aparatu w telefonie? Producenci telefonów z roku na rok, tworzą coraz to lepsze aparaty w smartfonach, niektóre z nich powoli zaczynają stanowić niebezpieczną konkurencję dla zwykłych aparatów fotograficznych.

W końcu, telefon mamy zawsze przy sobie. Uwieczniamy nim wspólne chwile z przyjaciółmi, ukochanymi osobami, rodziną, mijane na ulicach zwierzątka, drzewa, liście, parki, śmieszne sytuacje. które nam się niespodziewanie przytrafiają. Po prostu, uwieczniamy każdą chwilę.

Co więc zrobić, gdy zdjęcia są nieostre, rozmyte i psują cały efekt? Po pierwsze, spróbuj wyczyścić obiektyw w urządzeniu. Możesz to zrobić za pomocą suchej ściereczki z mikrofibry lub za pomocą nawilżonych chusteczek do oczyszczania monitorów i okularów.

Jeśli mimo to, problem dalej się powtarza... Usterka, może być dużo bardziej skomplikowana i będzie wymagana naprawa twojego iPhone. Zapraszamy do naszego serwisu, a nasi specjaliści z pewnością przeprowadzą dogłębną analizę twojego telefonu i naprawimy, denerwującą usterkę. Siedziba naszego serwisu znajduje się w centrum Warszawy na ulicy Miedzianej 16, tuż obok ronda ONZ. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego.Aparat nie łapie ostrości/Focusuje iPhone Aparat nie łapie ostrości/Focusuje iPhone

Kontakt